Дата заїзду:

Дата виїзду:

Забронювати
  • • ЗНИЖКИ • На проживання для груп, а також при повній оплаті бронювання одним платежем
  • • БОНУС • Одна година безкоштовної сауни з басейном усім, хто відпочиває більше 5 днів

Про нас

Шановні відвідувачі, готель "Софія" вітає Вас, і бажає провести незабутні дні, в самому центрі м.Яремче, поруч річка Прут, ліс, вихід в гори, 300 м від залізничного вокзалу і 500 м від автовокзалу.

Вікна готелю виходять на скелі, де Ви зможете насолодиться прекрасним пейзажем. Сучасна 4-поверхова будівля європейського рівня зроблена в Альпійському стилі з екологічно чистої сировини.

Готель "Софія" пропонує Вам відпочинок серед величних, тихих, прекрасних Карпатських гір і гостинних людей. Краса карпатських гір, криштально-чисте повітря, прогулянки, у поєднанні з домашнім затишком номерів залишаться для Вас незабутніми. У нашому готелі створені прекрасні умови для Вашого відпочинку і оздоровлення.

У готелі є 18 комфортних номерів класу "Люкс", "Напівлюкс" і "Стандарт", сауна на дровах, басейн, масажний кабінет.

Готельний комплекс "Софія" надасть вам можливість відпочити в найбільш екологічно чистому номері виконаним з натуральної деревини. Традиційно дерев'яний будинок вважається самим екологічно чистим - натуральні будівельні матеріали формують особливу атмосферу. Деревина має малу теплопровідність, завдяки цьому тепле повітря взимку надійно утримується всередині житлових приміщень. Крім того, дерево має по-своєму унікальною структурою, завдяки якому "дихає". Повітряний обмін в дерев'яній стіні створює сприятливий мікроклімат у номері. 

Також пропонуємо великий вибір екскурсій по Яремчі та Карпатах, прогулянки верхи на конях, тури на квадроциклах, рафтинг, екстрим поїздки на джипах в горах.

Інфраструктура готелю

Забронювати